top of page

Tamamı kişisel bir blog olarak başlayan ve yaratıcı insanlar için doğal bakım projelerinden oluşan bir sabun markası haline gelmiştir. Cildin ihtiyaç duyduğu bitkisel yağlar ile bakım sabunları yaptık. Kısa süre sonra ilgi ve memnuniyet duyan siz değerli müşterilerimiz için en iyi sabun çeşitliliğini artırarak üretim modülüne geçtik.

Empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Markamız; cilt bakım alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 3 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

,,

sabunal

,,
bottom of page