top of page

KATKISIZ SABUN ÜRETİMİ

Siz İsteyin Biz Yapalım!

Üretimlerimizde birçok yağ çeşitliliği ile vücudun gereksinim duyduğu mineral ve vitaminleri koruyarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Üretim yapmak sıradan görünse de üretim aşamalarında gerçekleşen etkenler, hammadde kalitesi vs. satış ve satış sonrası durumlarında sıkıntısız aşılmasını ve müşteri memnuniyetini ortaya koymasını sağlamaktadır.
Farkındalık ile sıradanlığı ayırt etmek için Sabunal kalitesine sizleri davet ediyoruz.​​

Hızlı Teklif
Al

Kaynatma olmayan soğuk teknik üretim ve sentetik koku dahi kullanılmayan toptan sabun için seçim yaparak hemen teklif alın!

KENDİ MARKANIZ İLE
TOPTAN SABUN

Kaliteden Ödün Vermeyen Fason Üretim

Sizde şirketiniz için ve çeşitli organizasyonlarınız için, kendi seçtiğiniz tasarımı sabun üzerine mühür yaptırabilir, sizin seçtiğiniz doğal yağ bileşenleriyle sabun içeriği oluşturabilir ve size özel paketleme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Firmanızın bilgileri ve logo tasarımları ile etiketleme yapmakla beraber isteğe göre etiketsiz üretim yaparak firmaların kendi öz çalışmalarına olanak sağlamaktayız.

Kaliteli hammadde, doğru orantılı formül ve ısı-nem bileşenlerini en ince ayrıntısına kadar disiplinle ürettiğimiz doğal sabunlarımız sizlerin markası altında gerek mağazalarınızda gerekse müşterilerinizin raflarında yerini almaya hazırdır.

SERTİFİKALARIMIZ

Güvenilir ürün üretimimizde sizlere tam destek! Yurtiçi ve Yurtdışı ürün pazarınızda kolaylık sağlayan Uluslararası Belgelerimiz ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 

GMP ISO 9001 ISO 14001 ISO 10002

NASIL YAPARIZ?

Kaynatma olmayan prosesimizde kullandığımız temel yağlardan biri soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağıdır. Bu konuda Tarım Birliklerden aldığımız ve gıda kategorisinde yer alan Zeytinyağı ile sizlere kalitenin zirvesinde hizmet sağlıyoruz. Harici olarak soğuk sıkım Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı ve çeşidine göre ilave yağların karışımı ile doğada doğal halde bulunan Tuz yani Sodyum Hidroksit ilave ederek sabunlaşma meydana gelir.
ucuz toptan sabun fiyatı cilt için sabun en faydalı sabun en iyi cilt sabunu cilt için en iyi sabun cilt icin sabunlar cilde iyi gelen doğal sabunlar sabun üretimi yapan firmalar en sağlıklı sabun cilde faydalı sabunlar cilt sabunları sabun imalatı yapan firmalar cilt bakım sabunları fason sabun sabun imalatı sabun imalati bakım sabunu sabun üretim en iyi sabun en güzel sabunlar özel sabunlar en doğal sabun markası en kaliteli sabun doğal sabun üretimi için gerekli belgeler kaliteli sabun fason sabun üretimi

Yağ + NaOH

Kaynatma olmadığı için yağların vitamin ve mineralleri ölmez. Tüm süreç soğuk proses ve böylece cilt için maksimum fayda elde edilir.

markaya özel sabum üretimi doğal egzama sabunu sabun yüz için kuru ciltler için doğal sabun en iyi sabun markası en kaliteli sabun markası yüz bakım sabunları istanbul sabun üretim kaliteli sabun markaları ucuz sabun toptan sabun üretimi için gerekli belgeler ucuz toptan sabun ünlü sabun markaları arındırıcı sabun soğuk sıkım sabun doğal yeşil sabun yeşil doğal sabun sabun markasi yeşil sabun en iyi egzama sabunu doğal zeytinyağı sabunu çok kuru ciltler için sabun kuru cilt için sabun kuru cilt sabunu

Karıştırma

Yüksek karıştırıcı gücü ile sabunlaşmanın hemen yapılması doğru değildir. Kademeli olarak karıştırıcı ve blender ile sabunlaşmanın en iyi şekilde meydana gelmesini sağlarız.

yurtiçi ve yurtdışı sabun üretimi toptan fason doğal sabun  yağlı egzama için sabun kuru ciltler icin sabun egzama için doğal sabun en iyi sabun markası ekşi soğuk sabun dogal sabun yapımı egzamada kullanılan sabunlar sabun youtube doğal sabun ekşi egzama icin sabun egzama doğal sabun cilt lekesi için sabun sabun egzama egzama için sabunlar zeytinyağı sabun orjinal zeytinyağı sabunu cilt temizleyici sabun sabun yeşil defne sabunu egzama sabun kullanımı bıttım sabunu al en iyi yeşil sabun markası egzamalı ciltler için sabun lekeli ciltler için sabun

Kurutma

Çelik paslanmaz raflarda oda sıcaklığında doğal kurumaya bırakırız. Yaklaşık 4-6 hafta arasında sabunlarımız kullanıma hazır olur.

Hızlı Teklif
Al

Kaynatma olmayan soğuk teknik üretim ve sentetik koku dahi kullanılmayan toptan sabun için seçim yaparak hemen teklif alın!

Müşterilerimiz
Her Zaman En İyilerle Çalışmak
bottom of page